Apie mus

Mes jau 20 metų sėkmingai užsiimame didmenine prekyba automobiliniais ir industriniais tepalais, alyvomis bei kitomis automobilių priežiūros priemonėmis. Turime centrinius sandėlius Kaune, kurių bendras plotas sudaro net virš 1500 m2! Taip pat visoje Lietuvoje patogiai išdėstyti mūsų padaliniai leidžia greitai ir efektyviai aptarnauti visos šalies klientus.

Esame oficialūs ir vieninteliai italų koncerno ENI S.p.a atstovai Lietuvoje, taip pat gaminame ir platiname savo prekės ženklo “FORS” produktus.

Atstovaujame Italijos kompaniją “Eni S.p.a.”, gaminančią aukštos kokybės tepalus ir eksploatacijos medžiagas, jau nuo 1997 metų. “Eni S.p.a.” – tai didžiausias Italijos tarptautinis dujų, naftos ir energetikos koncernas. Jis įkurtas prieš 60 metų, veiklą vykdo 90 pasaulio šalių, o jam priklausančiose įmonėse dirba 78 000 darbuotojų. 2012m. įvyko plačiai žinomo "Agip" alyvų ir tepalų prekės ženklo pasikeitimas į "Eni". Mes būdami vieninteliais "Eni" atstovais Lietuvoje galime Jums pasiūlyti platų šio prekės ženklo produktų asortimentą.

Igalaikis bendradarbiavimas su gerai žinomomis įmonėmis mūsų klientams suteikia galimybes įsigyti kokybiškus produktus patrauklia kaina. Išplėtotas prekių pristatymo tinklas, vadybininkų techninis išprusimas, jų turima patirtis bei lankstumas leido užsitikrinti stambių ir solidžių įmonių pasitikėjimą. “Dasta” produktus pasirinko ir įvertino prekybos tinklai UAB “Senukų prekybos centras”, AB “Lytagra”, UAB “Eoltas”, UAB “Namastra”, didieji vežėjai UAB “Hertransus”,  UAB “Transtira” bei kiti.