Tepalų Surinkimas

Nemokamai surenkame pavojingą panaudotą alyvą

Siekdami kuo profesionalesnio bendradarbiavimo su savo  klientais  ne tik parenkame jų transporto priemonėms  tinkamą alyvą, bet  ir nemokamai surenkame panaudotą alyvą.

Pakeisti alyvą nauja – tai kelis etapus turintis darbas. Pirmiausia turite žinoti savo transporto priemonės alyvos keitimo cikliškumą. Bet kuri alyva tinkamai tarnauja tik tam tikrą laiką, todėl atsižvelgdami į savo transporto priemonės charakteristiką, bei pasirinktos alyvos tipą, atidžiai sekite kada ateina metas keisti tepalus.

Antras etapas, tai pasirinkti tinkamą savo transporto priemonei alyvą, kurios platų asortimentą rasite mūsų parduotuvėje: www.

Galiausiai pakeitus alyvą kyla klausimas kur gi padėti atitarnavusią panaudotą alyvą? Panaudota techninė automobilių alyva yra aplinkai ir žmonėms pavojinga atlieka, kurios nevalia tiesiog sudeginti ar išpilti!

Nors Jūsų naudota alyva buvo rafinuota iš žaliavinės naftos (ar bet kurios sintetinės bazinės alyvos), vėliau ji buvo panaudota ir užteršta fizinėmis ar cheminėmis priemaišomis. Tokia alyva netinkama tapti buitiniu kuru, nes tai itin pavojinga žmonių sveikatai ir gerovei. Vien švinas, dažnai randamas tokiose alyvose, kaupiasi žmogaus organizme, gali pažeisti inkstus, nervų sistemą, sukelti vėžinius susirgimus, o šalia švino alyvoje dar rasite eilę kitų sunkiųjų metalų, kurie išsiskiria deginant ir nusėda ant žemės paviršiaus, užteršia dirvą bei gruntinį vandenį. Maža to, teisingai utilizuodami alyvą rūpinatės ne tik savo sveikata bet ir finansais, nes alyvos deginimas namų ar kitų patalpų šildymui gali užtraukti iki 540 eurų baudą.

Dar blogesnis sprendimas būtų tiesiog alyvą išmesti su kitomis atliekomis, nes vienas netinkamai pašalintas panaudotos alyvos litras gali užteršti beveik 1.000.000 litrų gėlo vandens ir padengti plėvele apie 4 tūkst. m² vandens paviršiaus ploto. Tai didelė žala vandens gyvūnijai ir patiems žmonėms, bei labai švaistūniškas išteklių panaudojimo būdas, nes panaudota alyva gali būti perdirbta, o toks pakartotinis panaudotos alyvos rafinavimas reikalauja tik trečdalio energijos, kuri būtų sunaudojama žaliavinę naftą paverčiant alyva.

Tai koks gi saugus gamtai bei tvarus žmogui būdas atsakingai utilizuoti panaudotą techninę alyvą? Tai visai paprasta – nemokamai panaudotą techninę alyvą surenka UAB Dasta, kur ji bus saugiai perduota tolimesniam utilizavimui

Būti atsakingu visai paprasta, tereikia pasirinkti naudotis patikimomis ir nemokamomis gamtos saugojimo priemonėmis ir patikimais pagalbininkais kaip UAB Dasta!