×

About

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Sed ut perspiciatis unde.

Newsletter

Subscribe to Our Newsletter:

Apie Mus

section-ac469fb

Jau daugiau kaip 25 metus, UAB “Dasta” dirba tam, kad didmenos klientai turėtų aukščiausios kokybės tepalų pasirinkimą. Dirbame tiesiogiai su Belgijos (UNIL), Šveicarijos (AVIA), Olandijos (FORS) ir kitų Europos šalių gamintojais, kad užsakinėdami Lietuvoje gautumėte Vakarų Europos rinkos kokybę atitinkančius eksploatacinius skysčius.

Mumis pasitiki visų kategorijų klientai - nuo didžiausių Lietuvos vežėju iki smulkių ūkininkų. Nesunku suprasti kodėl: tikri technikos ekspertai žino, kad mūsų eksploataciniai skysčiai – visų rūšių tepalai, alyvos, aušinimo skysčiais, AD Blue ir kita – mūsų lentynas pasiekia tik iš patikimų ir aprobuotų gamintojų. Todėl nesvarbu ar juos rinksitės bet kurio tipo automobiliams, sunkvežimiams, agro technikai, miškų technikai ar gamybinei įrangai, galėsite būti tikri, kad užtikrinate savo technikos ilgalaikiškumą ir nepriekaištingą veikimą.

Jūsų patogumui savo centriniame sandėlyje nuolat turime įvairių rūšių tepalų ir alyvų, skirtų įvairiems automobiliams, įrengimams ir pramonės šakoms:

  • Lengvųjų automobilių alyvos ir tepalai
  • Sunkvežimių alyvos ir tepalai
  • Žemės ūkio technikos alyvos ir tepalai
  • Pramoninės alyvos ir tepalai.

Visa tai ir dar daugiau Jums pasiūlyti gali UAB “Dasta”. Patikėkite savo technikos ilgaamžiškumą mūsų ekspertams, įsigykite Vakarų Europos standartus atitinkančius eksploatacinius skysčius, žinodami, jog taip investuojate į savo technikos ilgaamžiškumą ir kokybišką darbą. UAB “Dasta” didelį dėmesį skiria ir skystiems fasuotiems chemijos produktams, kurie gali būti fasuojami ir pagaminami pagal specialius Jūsų užsakymus su Jūsų pageidaujama etikete ir pakuote. Supilstyti galime buitinės chemijos priemones, asmens higienos ar laisvalaikio priemones, statybinę chemija, visų rūšių autokosmetikos priemones, naujai aktualumą įgijusius dezinfekantus ir kitas skystos chemijos rūšis, nepriklausomai nuo jų klasės ir cheminės sudėties.

istorija

UAB “Dasta” įkurta

Sukaupusi didelę patirtį, analizuodama vartotojų poreikius ir turėdama daug žinių apie patį produktą, „Dasta“ gamina savo prekinių ženklų produkciją. Prekės ženklo „Fors“ produktų gamybai naudojame kruopščiai atrinktą žaliavą, kurią importuojame iš didžiųjų Europos chemijos gamintojų. „Fors“ technologijos, tobulintos daugiau nei 15 metų, leidžia pasiūlyti aukštos kokybės tepalus, aušinimo, stabdžių skysčius, langų ploviklius ir kitus transporto priežiūros produktus. Gaminiai atitinka pačius naujausius standartus. „Dasta“ visai savo produkcijai taiko du pagrindinius standartus: aukštą kokybę ir pagrįstas kainas.

1995

UAB “Dasta” įkurta

Mūsų tikslas

Teisingai parinkti ir pasiūlyti klientui reikiamą produktą. Esminis tepalų ir kitų eksploatacinių skysčių tikslas – tepti, aušinti, valyti. Neteisingai parinkti produktai gali padaryti didžiulę finansinę žalą, kuri susidarys iš tiesioginių remonto išlaidų ir prastovų. Visa tai suprasdami, darome viską, kad mūsų klientai su tokiomis problemomis nesusidurtų. Esame klientų partneriai ir savo srities ekspertai!

Mūsų tikslas

„Dasta“ nuolat auga ir plečiasi

Įmonė bendradarbiauja su Lietuvos ir užsienio didmeninio ir mažmeninio verslo įmonėmis. Mūsų partnerių gretose mažmenos lyderiai, degalinių tinklai, logistikos bendrovės, ūkininkai – visos verslo ir pramonės šakos, kuriose praverčia skystos chemijos gaminiai, sufasuoti į patogias, kliento poreikius atitinkančias pakuotes. Įmonė taip pat aktyviai dirba su smulkiuoju verslu, kuriam pagal poreikį produkcija tiekiama ir nedideliais kiekiais parengta produkcija.

DABAR

„Dasta“ nuolat auga ir plečiasi
section-11b5ef4
//dasta.lt/wp-content/uploads/2021/01/6-min-1-scaled.jpg

Esame savo srities ekspertai

Ilgametė patirtis įmonei leido tapti profesionaliais eksploatacinių skysčių gamintojais, pardavėjais ir eksportuotojais į Europos Sąjungos šalis. Ženklią įmonės pardavimų dalį sudaro „Dastos“ pagaminti produktai Lietuvoje. Todėl mūsų vizija bei tikslas – kuo labiau garsinti Lietuvoje pagamintų produktų prekės ženklą ir įrodyti, kad jie prilygsta užsienio gaminių kokybei.

Mes galime Jums pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį.

section-e2fcd32